Naslovnica VIJESTI INFO TAKMIČARI CHAMPIONA OSVOJILI ČETIRI MEDALJE U TREBINJU

TAKMIČARI CHAMPIONA OSVOJILI ČETIRI MEDALJE U TREBINJU

285

U Trebinju je 20. februara, u organizaciji Judo kluba Trebinje, održan XIX Međunarodni judo kup „Trebinje 2022“ i XII Memorijal „Miloš Mrdić“. Na ovogodišnjem turniru učestvovalo je više od 500 takmičara iz 54 kluba iz 8 država (BiH, Hrvatska, Bugarska, Srbija, Ukrajina, Rumunija, Sjeverna Makedonija i Crna Gora). Takmičari Judo kluba „Champion“ iz Vogošće postigli su odličan rezultat jer su u veoma jakoj konkurenciji uspjeli osvojiti 4 medalje.
Srebrne medalje osvojili su Mirha Kulenović (U18 -70kg) i Eldin Avdić (U13 -50kg) dok je Ahmed Mehić uspio da osvoji dva bronzana odličja nastupivši u konkurenciji U13 i U15 -38kg.
Na korak do medalje bili su Ensar Hadžiavdić i Aziz Ćurović koji su osvojili petam mjesta u svojim kategorijama.