Naslovnica VIJESTI INFO USPJEŠAN NASTUP “VIKTORIJANACA” U FOJNICI

USPJEŠAN NASTUP “VIKTORIJANACA” U FOJNICI

266

U subotu 3. juna članovi Taekwondo kluba „Victory“ iz Vogošće nastupili su na Internacionalnom turniru „Fojnica Open 2023“. Viktorijanci su nastavili da nižu uspjehe pa su tako i na ovom turniru, pored pojedinačnih medalja, osvojili pehare za 3. mjesto u ukupnom plasmanu i 3. mjesto u kategoriji mlađih kadetkinja.
Članovi kluba na ovom turniru osvojili su 9 medalja – 3 zlatne, 5 srebrnih i 1 bronzanu.
Najbolji u svojim kategorijama bili su Hamza Hrbinić, Amila Čalija i Nejra Duran. Druga mjesta osvojili su Lejla Milavica, Anisa Cerić, Esma Gljiva, Lamija Dedić i Sari Ramović. Bronzana je ovaj put bila Lejla Mujić.

Spomenimo i to da je članica Taekwondo kluba „Victory“ Emina Hajdarpašić i ove godine dobila poziv na okupljanje reprezentacije BiH. Ovu informaciju su iz kluba objavili proteklih dana. Emina je već nastupala u reprezentativnom dresu i prošle godine nastupila je na Evropskom prvenstvu na Malti i na Svjetskom prvenstvu u Bugarskoj, gdje je osvojila visoko 5. mjesto.