Naslovnica VIJESTI INFO USPJEŠAN NASTUP ČLANOVA TAEKWONDO KLUBA VICTORY NA TURNIRU U BEOGRADU

USPJEŠAN NASTUP ČLANOVA TAEKWONDO KLUBA VICTORY NA TURNIRU U BEOGRADU

369

U nedjelju 5. decembra 2021. godine Hala sportova „Ranko Žeravica“ u Beogradu bila je domaćin prvog taekwondo “EX YU” turnira. Turniru je prisustvovalo više od 650 takmičara iz 63 kluba iz 6 zemalja bivše Jugoslavije – Srbije, Hrvatske, Crne Gore, Bosne i Hercegovine, Sjeverne Makedonije i Slovenije.

Predstavnici Taekwondo kluba Victory iz Vogošće nastupili su kao dio tima Taekwondo saveza Federacije Bosne i Hercegovine i ostvarili su fantastične rezultate, osvojivši ukupno 10 medalja.
Prva mjesta i zlatne medalje osvojile su Esma Ramić i Sumeja Halilović. Druga mjesta i srebrne medalje su osvojili Hasan Hadrović, Amina Sarač i Sajra Sarač. Treća mjesta i bronzane medalje su osvojile Ajna Žunić, Lajla Đozo, Ilma Hadrović, Esma Musa i Merjem Kaljanac.

U ekipnom plasmanu Viktorijanci su zajedno sa ostalim članovima ekipe Taekwondo saveza Federacije BiH osvojili su titulu ekipnog pobjednika turnira.
Iz Taekwondo kluba Victory čestitali su svima na osvojenim rezultatima i zahvalili se roditeljima na podršci na turniru.