Naslovnica VIJESTI INFO TAEKWONDO KLUB VICTORY IZ VOGOŠĆE USPJEŠNO OTVORIO SEZONU TAKMIČENJA

TAEKWONDO KLUB VICTORY IZ VOGOŠĆE USPJEŠNO OTVORIO SEZONU TAKMIČENJA

277

Članovi Taekwondo kluba Victory iz Vogošće nastupili su na prvom takmičenju nakon skoro godinu dana. Na Prijateljskom turniru koji je održan u sportskoj dvorani džamije Kralj Fahd nastupilo je 14 takmičara ovog kluba, u konkurenciji 340 takmičara iz 13 klubova.
Ekipa, od kojih je za većinu ovo bio prvi nastup, postigla je zavidne rezultate.
Zlatne medalje osvojili su Emra Durmić, Emina Hajdarpašić i Amna Handžić. Srebrna odličja pripala su Kerimu Kožljaku, Emini Durak i Umi Biđević. Treća mjesta i bronzane medalje osvojili su Azer Bulbul, Edin Turnadžić, Harun Selimović, Lukman Manso, Amila Džinić, Amna Šegalo, Asja Kalamujić i Esma Hajdarpašić.
Titulu najbolje kadetkinje turnira osvojila je Emina Hajdarpašić.
Ekipni plasman ni ovaj put nije izostao. Viktorijanci su osvojili 1. mjesto u kategoriji kadetkinja i 2. mjesto u kategoriji mlađih kadetkinja.
Narednog vikenda članovi kluba će nastupiti na turniru „Ulcinj Trophy 2021“ u Crnoj Gori.