Naslovnica VIJESTI INFO NA SVOM PRVOM TAKMIČENJU TAEKWONDO KLUB “VICTORY” OSVOJIO 10 MEDALJA

NA SVOM PRVOM TAKMIČENJU TAEKWONDO KLUB “VICTORY” OSVOJIO 10 MEDALJA

531

Taekwondo klub „Victory“ iz Semizovca na turniru „Kup BiH 2018“ održanom u okviru Vogošćanskih dana ostavario je veliki uspjeh. Klub je nastupio sa deset takmičara u  disciplini „Kick“, a osvojili su isto toliko medalja, 6 bronzanih, 3 srebrne i jednu zlatnu medalju. Prvu  i jedinu zlatnu medalju za TKDK „Victory“ osvojila je četverogodišnja Aylin Bećiragić, Lamija Hadžiomoerović, Adin i Adna Fejzić bili su srebrni, Adis Husejnović, Farah Beća, Amina Selimović, Arnel Sejdić, Edin Bijelić i Selam Toska osvojili su bronzana odličja.

Lamija Durmić, osnivačica i trenerica u TKDK „Victory“ izuzetno je zadovoljna uspjehom svojih takmičara, i kaže da u klubu nisu očekivali takava uspjeh na svom prvom zvaničnom takmičenju. Osvojene medalje su znak da se dobro radi i trenira.

Uspjeh na Kupu BiH mladim taekwondoistima je podstrek da još više i bolje rade i sa  nestrpljenjem očekuju naredno takmičenje na kojem će nastupiti.