Naslovnica VIJESTI INFO GIMNASTIČARKE OLIMPA USPJEŠNE NA TURNIRU “SUADA DILBEROVIĆ”

GIMNASTIČARKE OLIMPA USPJEŠNE NA TURNIRU “SUADA DILBEROVIĆ”

265

GK Olimp treći nastup ove godine završio je sa novim medaljama. Na 20. Internacionalnom turniru u ritmičkoj gimnastici „Suada Dilberović“ najmlađe članice Olimpa, njih 10 osvojile su prvo mjesto u grupnim vježbama. Također klub iz Vogošće i u pojedinačnoj konkurenciji je imao uspjeha. 5.mjesto zauzela je Lejla Kujraković, a 4. mjesto Ilhana Pojata, obje u kategoriji višeboj. Srebno odličje i drugo mjesto pripalo je Esmi Kožljak. U ovoj kategoriji konkurencija je bila velika, jer su nastupale gimnastičarke iz 10 država.

Naredno takmičenje za „lavice“ je u Bugarskoj u Huskovu, a naš klub će predstavljati 3 seniorke: Sara Bejdić, Hana Kahriman i Lejla Kujraković.