Naslovnica VIJESTI INFO JOŠ JEDAN VIKEND SA NIZOM MEDALJA ZA “VIKTORIJANCE”

JOŠ JEDAN VIKEND SA NIZOM MEDALJA ZA “VIKTORIJANCE”

375

U nedjelju 6. novembra članovi Taekwondo kluba “Victory” učestvovali sun a Intermacionalnom turniru “Ilidža Open 2022”. U konkurenciji više od 500 takmičara iz 4 države “Viktorijanci” su zabilježili odlične rezultate.
Prva mjesta i zlatne medalje osvojili su Amna Kobiljak, Emra Durmić, Anisa Cerić, Zulkarnejn Muharemović, Hamza Hrbat i Ajna Žunić (seniorska konkurencija).
Druga mjesta i srebrne medalje su osvojili Orhan Memić, Salah Hodžić, Harun Kuhinja, Minela Omanović, Zejd Hido, Hamza Repovac, Sari Ramović, Hena Latifović, Emel Šehović, Merjem Čavčić, Lamija Đozo i Lamija Hasanbegović.
Brnzana odličja osvojili su Edita Baručija, Hatidža Garanović, Adnan Langeta, Ajna Rogo, Hadžera Karadža, Adna Čabaravdić, Iman Aladžuz, Nejla Halilović, Amina Jusić, Esma Hajdarpašić, Manar Hadžiavdić, Ilma Hadrović, Amina Pehlić, Hasan Hadrović, Naida Piskić, Ilda Bašović, Amina Sarač, Halima Musić, Sajra Sarač, Kerim Aladžuz, Hana Hajdarpašić i Ajna Žunić (juniorska konkurencija).
Ukupno je osvojeno 40 medalja – 6 zlatnih, 12 srebrnih i 22 bronzane medalje, a Ajna Žunić je proglašena najboljom seniorkom takmičenja.
U ekipnom plasmanu svih klubova, “Victory” se nalazi na visokom 5. mjestu, dok je u mlađim kadetkinjama i seniorikama zauzeo ekipno 3. mjesto.
Naredna aktivnost kluba su izlet i početak priprema za polaganje.