Naslovnica VIJESTI INFO VIKTORIJANCI OSVOJILI 38 MEDALJA NA ILIDŽI

VIKTORIJANCI OSVOJILI 38 MEDALJA NA ILIDŽI

142

U subotu 4. novembra na Ilidži je održan Međunarodni taekwondo turnir “Ilidža Open 2023”. Na takmičenju je nastupilo više od 500 takmičara iz 30 klubova, a vogošćanski klub “Victory” predstavio se sa 46 svojih članova.
Učinak je bio sljedeći – 8 zlatnih, 15 srebrnih i 15 bronzanih medalja.
Prva mjesta i zlatne medalje osvojili su Enid Kaknjašević, Kerim Aladžuz, Kerim Salkić, Velid Selimović, Ahmedina Mašala, Amna Kobiljak, Ilda Bašović i Lamija Dedić.
Druga mjesta i srebrene medalje su osvojili Abdurahman Kulo, Adis Husejnović, Emel Šehović, Irfan Đulić, Nedim Babić, Zulkarnejn Muharemović, Amila Čalija, Dželila Kulo, Ema Mahmutović, Hena Katkić, Ilma Hadrović, Iman Aladžuz, Iman Kulo, Merjem Mehmedović i Sumeja Kubat.
Treća mjesta i bronzane medalje osvojili su Hamza Hrbinić, Harun Selimović, Hasan Hadrović, Tarik Drnda, Tarik Sjenar, Ajla Kadić, Asja Čolić, Emina Bektić, Esma Hadžić, Hatidža Garanović, Lamija Zahirović, Lejla Milavica, Lejla Mujić, Merjem Đedović i Naida Piskić.