Naslovnica VIJESTI INFO UTAKMICA 9. KOLA FUDBALSKE LIGE KS IZMEĐU UNISA I BUTMIRA ZAVRŠENA BEZ...

UTAKMICA 9. KOLA FUDBALSKE LIGE KS IZMEĐU UNISA I BUTMIRA ZAVRŠENA BEZ GOLOVA

362

Utakmica 9. kola Fudbalske lige Kantona Sarajevo između FK Unis i Butmir završena je bez golova. Iako je teren bio dobar a vremenski uslovi još bolji, strijelci nisu bili raspoloženi pa je malobrojna publika na stadionu “Hakija Mršo” ostala uskraćena za kvalitetniju fudbalsku predstavu. Šansi je bilo i na jednoj i drugoj strani. Posebno u prvih 45 minuta kada su domaći imali više od igre. U drugom poluvremenu tempo igre je opao pa se na kraju može reći da je ovaj rezultat realan.

Ovim remijem Unis je sada na drugom mjestu na tabeli iza Mošćanice koja je savladala ekipu Bisera rezultatom 3:0. U grupi B Ozren iz Semizovca je poražen od ekipe Juga rezultatom 5:1. U narednom kolu Unis gostuje ekipi Bojnika dok će Ozren na svom terenu dočekati ekipu Pofalićkog.