Naslovnica VIJESTI INFO RUKOMETAŠI VOGOŠĆE NA DOMAĆEM TERENU BOLJI OD HERCEGOVINE

RUKOMETAŠI VOGOŠĆE NA DOMAĆEM TERENU BOLJI OD HERCEGOVINE

30

Nakon dva teška i zahtjevna gostovanja koja su rukometašima Vogošće donijela dvije pobjede, protiv Maglaja i Krivaje, RK Vogošća je nastavila sa dobrom igrom i sinoć na domaćem terenu slavila protiv ekipe Hercegovine iz Nevesinja rezultatom 29:24.

Sinoćnji susret je u potpunosti pripao domaćinima, koji su većim dijelom utakmice imali značajnu rezultatsku prednost. Gosti su u nekoliko navrata uspjeli izjednačiti ali se  ipak na poluvremenu otišlo sa tri gola razlike  i to 16:13. Prednost je ostala kod Vogošćana i tokom drugog poluvremena, pobjedu su slavili rezultatom 29:24.

Najuspješniji na sinoćnjoj utakmici su bili Elis Memić sa sedam postignutih golova i Mahir Burić sa šest kod domaće ekipe, dok su kod Hercegovine najefikasniji bili Amer Šahinović i Vojislav Čabrilo.