Naslovnica VIJESTI INFO RK VOGOŠĆA – RK LEOTAR 27:27

RK VOGOŠĆA – RK LEOTAR 27:27

42

U sinoćnjoj utakmici rukometaši Vogošće i Leotara su podijelili bodove. Susret je završen kod rezultata 27:27, gosti iz Trebinja odigrali su odličnu utakmicu iako su domaćini na početku bili  bolji.

Od sredine prvog poluvremena sreća je bila na strani Leotara, pa su i rezultatski prednjačili. Leotar je imao prednost do 56 minute, kada su domaći izjednačili na 25:25 gdje su pokazali o kakvoj kvalitetnoj ekipi se radi. U dinamičnoj završnici obje ekipe postižu po dva pogotka, za konačnih 27:27.

Ovome dodajmo vijest da je selektor muške rukometne reprezentacije Bosne i Hercegovine Damir Doborac objavio je spisak igrača na koje računa za mečeve protiv Portugala, u okviru baraža za Svjetsko prvenstvo 2025. godine u Hrvatskoj, Danskoj i Norveškoj.
 Na spisku se našao, mladi i talentovani golman RK Vogošća Bekir Čordalija.