Naslovnica VIJESTI INFO ODBOJKAŠICE SMEČA SLAVILE POBJEDU PROTIV VOGOŠĆANKI

ODBOJKAŠICE SMEČA SLAVILE POBJEDU PROTIV VOGOŠĆANKI

162

U 7. kolu Superlige za žene – Grupa Jug odbojkašice Vogošće su pretrpile još jedan poraz. Ovaj put OK Smeč je bio bolji i slavio pobjedu u dvorani „Amel Bečković“ rezultatom 3:0. U setovima je bilo 25:19, 25:13, 25:14.

Početak utakmice protekao je u izjednačenoj igri, ekipe su se smjenjivale u vodstvu, ali gošće iz Širokog Brijega su uspjele ovojiti prvi set 25:19. I nastavak meča pripao je gošćama koje su lagano privele utakmicu kraju. Trener Vogošće Damir Mahmutović na utakmici je pružio priliku svim odbojkašicama, a nekima je ovo bio i prvi put nastup.

Sada slijedi pauza u ovoj ligi koja se nastavlja krajem mjeseca januara naredne godine. Vogošća će se do tada morati još bolje pripremiti kako bi u nastavku sezone odigrala mnogo bolje u nadi da ostane u ovom rangu takmičenja. Na drugoj strani Smeč je prvak ovog dijela sezone i kako kažu cilj im je ulazak u viši rang.