Naslovnica VIJESTI INFO NEDŽIB ŠEHIĆ JOŠ JEDNOM NAJBRŽI U BOSNI I HERCEGOVINI

NEDŽIB ŠEHIĆ JOŠ JEDNOM NAJBRŽI U BOSNI I HERCEGOVINI

634

Članovi Atletskog kluba Vogošća nastupili su danas (nedjelja 20.02.) na Pojedinačnom dvoranskom prvenstvu BiH za mlađe kategorije (cicibani, pioniri, dječaci i djevojčice) koje je održano u Zetri. Na takmičenju su učestvovali članovi 22 kluba iz BiH a AK Vogošća je predstavljalo 9 takmičara.
Prošlosedmični uspjeh na Federalnom prvenstvu ponovili su Nedžib Šehić i Almir Osmanović koji su se i na državnom nivou domogli pobjedničkog podija. Nedžib Šehić je još jednom bio najbži u BiH u disciplini 60 metara pioniri sa impresivnim rezultatom od 8,00. Almir Osmanović u konkurenciji cicibana 60 metara osvojio je bronzanu medalju završivši utrku sa rezultatom 9,25. I ostali vogošćanski atletičari postigli su dobre rezultate ali je konkurencija ovaj put bila prejaka da bi i oni osvojili odličja.
Nova atletska sezona polako počinje i sigurno je da će nas Vogošćani nastaviti radovati sa novim dobrim rezultatima i medaljama.