Naslovnica VIJESTI INFO NAREDNA DVA DANA NA PROGRAMU OSMINA I ČETVRTINA FINALA MALONOGOMETNOG TURNIRA “VOGOŠĆA...

NAREDNA DVA DANA NA PROGRAMU OSMINA I ČETVRTINA FINALA MALONOGOMETNOG TURNIRA “VOGOŠĆA 2023”

164

Preostalim utakmicama osmine i četvrtine finala nastavlja se Tradicionalni malonogometni turnir „Vogošća 2023“. Prvog dana vikenda igraju se preostale utakmice osmine finala, a sastaju se:
Djeca šehida – Blagovac (18.02. u 11:15)
Hotonj – Praktik doo (18.02. u 12:10)
Orahov Brijem ZAMM MC – Aktiva 2014 (18.02. u 13:05)
MNK Sajmir Green servis – Zelene Beretke Vogošća (18.02. u 14:00)

Utakmice četvrtine finala se igraju u nedjelju, a snage će odmjeriti:
Hik Net – Square Vog Auto (19.02. u 11:15)
MNK Vogošća – FK Unis (19.02. u 12:10)
pobjednik Sajmir/Zelene Beretke – pobjednik Hotonj/Praktik (19.02. u 13:05)
pobjednik Orahov brijeg /Aktiva– pobjednik Djeca šehida/Blagovac (19.02. u 14:00).

Polufinalne utakmice na rasporedu su u utorak, a završnica turnira biće u četvrtak, 23.februara na Dan reintegracije Općine Vogošća.

Nakon četiri utakmice bez poraza u Premijer ligi RK Vogošća u 18. kolu gostuje Maglaju. Utakmica se igra u subotu sa početkom u 19 sati. Biće ovo prilika da Vogošćani pokažu u kakvoj su formi. Pobjedom bi ostali u gornjem dijelu tabele zajedno sa ekipama Leotar i Izviđač.

I košarkaši Vogošće u ovom kolu igraju na gostujućem parketu. Oni će u okviru 15. kola A1 lige Bosne i Hercegovine u dvorani „Mirsad Hurić“ u Goraždu igrati protiv Radničkog. Ova utakmica bitna je za obje ekipe, jer konkurišu za play off za prvaka. Mogu li prekinuti negativan niz košarkaši Vogošće saznaćemo u subotu, a susret Radnički – Vogošća počinje u 16 sati.