Naslovnica VIJESTI INFO KOŠARKAŠI VOGOŠĆE UPISALI DRUGU OVOSEZONSKU POBJEDU

KOŠARKAŠI VOGOŠĆE UPISALI DRUGU OVOSEZONSKU POBJEDU

162

U 4. kolu A1 lige, grupa jug, košarkaši Vogošće su na domaćem parketu savladali KK Turbina iz Jablanice rezultatom 108:102. Bila je ovo utakmica u kojoj su viđena dva različita poluvremena. U prvih 20 minuta dominirali su Vogošćani koji su ostvarili značajniju prednost, pa se na odmor otišlo kod rezultata 62:41 za Vogošću. U drugom dijelu gosti su uspjeli smanjiti razliku, pa je zadnja četvrtina donijela neizvjesnu završnicu. Ipak, sa nekoliko dobrih napada i čvrstom odbranom košarkaši Ermina Kahrimana uspjeli su doći do druge ovosezonske pobjede. U redovima Vogošće ponovo se istakao Damir Kasum koji je postigao 34 poena, a dobru partiju pružio je mladi igrač Bakir Pilav. U narednom kolu košarkaši Vogošće gostuju prvoplasiranoj ekipi Kaknja.