Naslovnica VIJESTI INFO JUDO KLUB “VOGOŠĆA”: AMINA SULJANOVIĆ BRONZANA U MOSTARU

JUDO KLUB “VOGOŠĆA”: AMINA SULJANOVIĆ BRONZANA U MOSTARU

91

Judo klub “Borsa” proteklog vikenda organizovao je Međunarodni judo turnir u Mostaru, na kojem je učestvovalo više od 1.200 takmičara iz 26 zemalja svijeta. Na turniru su učestvovali i članovi Judo kluba “Vogošća”.
Prvog dana turnira, u subotu, Amina Suljanović osvojila je bronzanu medalju u kategoriji U13 -44 kg. Hatidža Vražalica izgubila je borbu za bronzu, dok su ostali svoje takmičenje u subotu završili u eliminacionim borbama.
I drugog dana turnira judoke “Vogošće” su pokušali da se domognu medalja. Najbliži tome bio je Ajdin Musić sa učinkom od dvije pobjede i dva poraza. Ostali takmičari su izgubili u eliminacionim borbama.