Naslovnica VIJESTI INFO JUDO KLUB CHAMPION – NOVI NASTUP NA MEĐUNARODNOM TURNIRU I NOVE MEDALJE

JUDO KLUB CHAMPION – NOVI NASTUP NA MEĐUNARODNOM TURNIRU I NOVE MEDALJE

142

U subotu 7. oktobra održan je III Međunarodni Memorijalni Judo turnir “Miloš Ostojić” u Istočnom Sarajevu, u organizaciji klubova “Randori” i “Sparta”. Na turniru je učestvovalo više od 900 takmičara iz 63 tima iz 9 zemalja (BiH, Crne Gore, Srbije, Hrvatske, Sjeverne Makedonije, Bugarske, Moldavije, Slovenije i Švedske).
Muhamed Hurić osvojio je zlato u kategoriji U11 poletarci (-50kg) a Ali Samouk bio je bronzani u kategoriji U9 mlađi poletarci (-22kg).
Isa Samouk izgubio je u borbi za medalju tako da je na kraju završio kao petoplasirani, dok je Aziz Čurović ovaj put ostao bez plasmana.
Narednog vikenda takmičari Judo kluba “Champion” nastupiće na III Memorijalnom turniru “Mate Knego” koji će biti održan u Dubrovniku.