Naslovnica VIJESTI INFO JUDO KLUB CHAMPION: NOVE MEDALJE ZA MUHAMEDA HURIĆA I ELDINA AVDIĆA

JUDO KLUB CHAMPION: NOVE MEDALJE ZA MUHAMEDA HURIĆA I ELDINA AVDIĆA

75

U subotu 25. novembra održan je III Međunarodni judo turnir “Kup Istočne Ilidže” i “Memorijal Goran Samardžija”. Organizator turnira bio je judo klub “Famos” a učestvovalo je više od 420 takmičara.
Judo klub “Champion” iz Vogošće na ovom turniru predstavljalo je četvero takmičara.
Muhamed Hurić bio je najbolji u svojoj kategoriji (pioniri U10 -50kg) i zasluženo osvojio zlatnu medalju. Još jedno odličje za klub osvojio je Eldin Avdić koji je bio srebrni u kategoriji stariji pioniri U14 -50kg.
Ahmed Mehić (stariji pioniri U14 -46kg) i Selma Ćesko (pionirke U12 -48kg) poraženi su u borbama za medalje i takmičenje su završili kao petoplasirani.