Naslovnica VIJESTI INFO 14. KOLO OMLADINSKE LIGE BIH: KADETI UNISA DOŽIVJELI PORAZ, JUNIORI SAVLADALI FK...

14. KOLO OMLADINSKE LIGE BIH: KADETI UNISA DOŽIVJELI PORAZ, JUNIORI SAVLADALI FK GORAŽDE

52

U okviru 14. kola Omladinske lige BiH grupa Centar 1, kadeti FK Unis poraženi su od svojih vršnjaka iz FK Goražde rezultatom 2: 1. Strijelci za goste bili su Emel Hasović i Ernad Halilović, dok je jedini gol za Unis postigao Faris Kulenović. U narednom kolu Unis gostuje ekipi FK Igman. U odnosu na kadete, juniora Unisa su ostvarili pobjedu protiv FK Goražde sa 2:1. Nakon što je u prvih 45 minuta bilo neriješeno 1:1 , pitanje pobjednika riješeno je u drugom poluvremenu golom Talhe Atlića u 68 minuti. Juniori Unisa se u narednom kolu sastaju sa FK Igman.