Naslovnica VIJESTI INFO LAJLA ĆEBO DRŽAVNA PRVAKINJA U TAEKWONDOU

LAJLA ĆEBO DRŽAVNA PRVAKINJA U TAEKWONDOU

611

U subotu 19. juna u Zvorniku je održano Prvenstvo BiH u taekwondou. U konkurenciji više od 500 takmičara iz 43 bh klupa nastupila je i ekipa Taekwondo kluba Victory iz Vogošće koja je brojala 16 članova.
Najviše uspjeha imala je Lajla Ćebo koja je osvojila zlato i titulu državne prvakinje. Uz ovo su osvojene još po četiri srebrne i bronzane medalje a u ekipnom plasmanu „Viktorijanci“ su osvojili treće mjesto u kategoriji mlađih kadetkinja.
Druga mjesta i srebrne medalje osvojili su Hana Hajdarpašić, Adi Salkić, Emina Hajdarpašić i Ena Husejnović dok su trećeplasirane i bronzane bile Amina Hajdarpašić, Esma Hajdarpašić, Amina Sarač i Alma Trakić.
Amina Selimović, Ajna Žunić, Mustafa Hadžiomerović, Adis Husejnović i Danijela Salkić su ovaj put ostali bez plasmana.