Naslovnica VIJESTI INFO VOGOŠĆANSKI KANTONALNI DERBI PRIPAO OZRENU

VOGOŠĆANSKI KANTONALNI DERBI PRIPAO OZRENU

219

U okviru 16. kola Kantonalne lige Sarajevo grupa B Ozren je na stadionu “Hakija Mršo” u Vogošći rezultatom 3:2 savladao Unis i upisao devetu pobjedu ove sezone.

Do prvog pogotka čekalo se 29. minuta. Gosti preko Mahmutovića dolaze u vodstvo od 1:0 a samo šest minuta kasnije Merdan je udvostručio prednost Ozrena. U finišu prvog poluvremena Smajić iz slobodnog udarca smanjuje na 2:1. Sa tim rezultatom se i otišlo da odmor. Treba napomenuti da je Unis od 40. minute igrao sa igračem manje zbog direktnog crvenog kartona koji je zaradio Miraščić nakon starta nad Milavicom.

U drugom poluvremenu također nije nedostajalo pogodaka. Mahmutović je postigao svoj drugi pogodak na utakmici u 62. minuti za vodstvo Ozrena od 3:1. Iako sa igračem manje domaći preko Hadžića u 74. minuti uspijevaju smanjiti na konačnih 3:2.

U narednom kolu Unis gostuje Dobrinji, a Ozren u Semizovcu igra protiv Saobraćajca.