Naslovnica VIJESTI INFO VIKTORIJANCI DRUGI NA KANTONALNOM PRVENSTVU

VIKTORIJANCI DRUGI NA KANTONALNOM PRVENSTVU

114

Danas je održano Otvoreno prvenstvo Kantona Sarajevo u taekwondou, na kojem su nastupili i takmičari vogošćanskog kluba Victory. Naš klub predstavljala su 42 takmičara koji su u ekipnom plasmanu osvojili 2. mjesto u ukupnom plasmanu. Viktorijanci su bili drugoplasirani ekipno i u kategoriji mlađih kadeta i kadetkinja, te juniorki.
U pojedinačnom plasmanu Abdurahman Kulo proglašen je za najboljeg vrtićanca takmičenja, a osvojeno je ukupno 37 medalja – 9 zlatnih, 13 srebrnih i 15 bronzanih.
Prva mjesta i zlatne medalje su osvojili Abdurahman Kulo, Emel Šehović, Emrah Ahmetspahić, Ajla Kadić, Alma Trakić, Asja Čolić, Ema Mahmutović, Lejla Milavica i Dželila Kulo.
Druga mjesta i srebrene medalje su osvojili Daris Kobiljak, Enid Kaknjašević, Hamza Hrbinić, Hasan Hadrović, Kerim Salkić, Amila Čalija, Asja Kalamujić, Iman Aladžuz, Lamija Zahirović, Lejla Ademović, Sara Pejkić, Sumeja Kubat i Merjem Mehmedović.
Treća mjesta i bronzane medalje su osvojili Faris Kahrić, Nedim Babić, Zulkarnejn Muharemović, Ahmedina Mašala, Esma Hadžić, Ilma Hadrović, Lamija Dedić, Lejla Mujić, Merjem Đedović, Naida Piskić, Nejla Halilović, Nejra Duran, Šejla Duran, Zehra Džaferović i Zejna Kahriman.