Naslovnica VIJESTI INFO TAEKWONDO KLUB “VICTORY” SA TURNIRA NA KORČULI VRATIO SE SA TRI MEDALJE

TAEKWONDO KLUB “VICTORY” SA TURNIRA NA KORČULI VRATIO SE SA TRI MEDALJE

722

Na Međunarodnom turniru na Korčuli “Korčula Open 2018” Taekwondo klub „Victory“ iz Semizovca je učestvovao sa 4 takmičara. Lejla Alić, Adna Kodžaga, Danis Hrkić i  Adin Fejzić su zajedno sa šezdesetak takmičara predstavljali Kanton Sarajevo.

S obzirom da je ovo prvi turnir na kojem su se takmičili u borbama trenerica Lamija Durmić zadovoljna je rezultatima. Lejla Alić zauzela je 3. mjesto u borbama, borbu za polufinale izgubila od predstavnice Ukrajine. Lejla je osvojila i 3. mjesto u formama.

Adin Fejzić osvojio je 3. mjesto u borbama. Borbu za polufinale izgubio na zlatni bod od predstavnika Hrvatske. Adna Kodžaga i Danis Hrkić ovaj put ostali su bez plasmana.

Na ovom turniru je učestvovalo 8 država, 28 klubova te više od 370 takmičara.