Naslovnica VIJESTI INFO RK “VOGOŠĆA PH2” NA DOMAĆEM TERENU PORAŽENA OD HRK “MEĐUGORJE”

RK “VOGOŠĆA PH2” NA DOMAĆEM TERENU PORAŽENA OD HRK “MEĐUGORJE”

120

Rukometni klub “Vogošća Poljine Hills 2” u subotu je u okviru devetog kola rukometne lige FBiH, poražen na domaćem terenu od ekipe HRK “Međugorje” rezultatom 27 : 31.

Uprkos sjajnom igri  i borbenošću mladi rukometaši RK “Vogošća Poljine Hills” nisu uspjelil savladati iskusnije protivnike.  Tokom cijele utakmice domaći i gosti su izmjenjivali vodosto, tako da su  Vogošćani kraj prvog  poluvremena dočekali sa rezultatom  10:13 u korist gostiju.

Bilo je ovo rukometno nadmetanje obiju ekipa posebno u posljednjim minutam  drugog poljuvremena, kada su Vogošćani imali šanse i za pobjedu kod rezultata 21:21, njihova mladost i neiskustvo odigrali su za protivničku ekipu, te ovaj put  nisu uspjeli ostvariti  prednost i osvojiti bodove na domaćem parketu.

Kapiten domaće ekipe Harun Hadžić je bio najefikasniji pojedinac u domaćoj ekipi upisavši devet pogodaka, dok je Mirko Mišević sa ukupno 10 golova bio najefikasniji kod gostiju. RK “Vogošća PH2” u narednom kolu gostuje ekipi Donjeg Vakufa.