Naslovnica VIJESTI INFO PREGRŠT MEDALJA ZA „VIKTORIJANCE“ NA ILIDŽA OPENU

PREGRŠT MEDALJA ZA „VIKTORIJANCE“ NA ILIDŽA OPENU

324

U nedjelju 6. novembra na Ilidži je održano međunarodno taekwondoe takmičenje „Ilidža Open 2021“. Na turniru su nastupili takmičari iz tri države, njih oko 600 iz 33 kluba. Jedan od tih klubova bio je i vogošćanski „Victory“ koji je u ukupnom poretku osvojio ekipno drugo mjesto u kategoriji vrtićanaca.
Što se tiče pojedinačnog učinka zabilježili su odlične rezultate i osvojili pregršt medalja.
Zlatnim odličjem okitili su se Adi Salkić, Emrah Kaknjašević, Hasan Hadrović, Irfan Đulić, Mustafa Hadžiomerović, Amna Handžić, Emra Durmić, Ena Husejnović, Lajla Ćebo, Safet Zahirović, Emina Durak i Hava Čerimagić.
Druga mjesta i srebrne medalje osvojili su Abdurahman Kulo, Faris Katkić, Ilhan Đip, Kerim Kožljak, Naser Kurbegović, Nezim Žigić, Velid Selimović, Adna Čabaravdić, Ajna Žunić, Amila Džinić, Amina Sarač, Danijela Salkić, Ema Mahmutović, Esma Hajdarpašić, Esma Ramić, Hana Hajdarpašić, Iman Kulo, Lamija Hadžiomerović, Merjem Kaljanac, Naida Piskić, Tajra Borovina, Safija Ćerimagić i Selim Ali Selimović.
Bronzani su ovaj put bili Adis Husejnović, Denis Baručija, Emin Đulić, Selim Ali Selimović, Selman Asim Zigić, Adna Kodžaga, Alma Trakić, Asja Kalamujić, Asja Ramić, Emina Hajdarpašić, Halima Musić, Hana Sirovina, Ilma Hadrović, Lajla Đozo, Merjem Musić, Sumeja Halilović, Uma Biđević i Majra Salkić.