Naslovnica VIJESTI INFO TAKMIČARI TAEKWONDO KLUBA „VICTORY“ TREĆI U UKUPNOM PORETKU MEĐUNARODNOG TURNIRA U HADŽIĆIMA

710

Međunarodni taekwondo turnir „Hadžići Friends Championship 2018“ okupio je u subotu više od 300 takmičara iz 32 kluba iz BiH, Hrvatske i Slovenije. Među njima su bili i takmičari kluba „Victory“ iz Semizovca, njih 22, koji će nastup u Hadžićima pamtiti kao vrlo uspješan. U ekipnom plasmanu takmičari Lamije Durmić bili su ukupno treći a osvojen je pehar i u disciplini KICK. Pojedinačno osovjeno je čak 29 medalja – 7 zlatnih, 13 srebrnih i 9 bronzanih.
U disciplini BORBE zlatne medalje osvojili su Abdulkerim Semilović, Adin Fejzić, Harun Ramić, Adna Fejzić i Lejla Muhić. Srebrni su bili Adnan Bećiragić, Amel Hadžić, Danis Hrkić, Safet Zahirović, Adna Kodžaga, Amina Hajdarpašić, Amina Hrustić, Aylin Bećiragić, Esma Selimović, Lajla Ćebo i Lamija Hadžiomerović. Bronzane medalje u borbama su osvojili Edin Bjelić, Amina Selimović, Amna Kljajić, Emina Hajdarpašić, Ena Kerla, Esma Hajdarpašić i Lejla Alić.
Zlatne medalje u disciplini KICK osvojile su Aylin Bećiragić i Amina Selimović, Esma Selimović i Lamija Hadžiomerović bile su srebrne dok su Ena Kerla i Lajla Ćebo završile na trećem mjestu sa bronzanim odličjem.