Naslovnica VIJESTI INFO MNK VOGOŠĆA IZGUBIO NA OTVARANJU PRVE FUTSAL LIGE FBIH OD MNK SLOGA

MNK VOGOŠĆA IZGUBIO NA OTVARANJU PRVE FUTSAL LIGE FBIH OD MNK SLOGA

269

MNK Sloga iz Gornjeg Vakufa ubjedljivo je savladala MNK Vogošća rezultatom 12:3 u okviru Prve Futsal lige FBiH u dvorani „Amel Bečković“ u Vogošći. Obje ove ekipe su novoosnovane, odnosno po prvi put se takmiče u kategoriji seniora.

Na kraju prvog poluvremena gosti su imali prednost od pet golova, strijelci su bili kapiten Harun Latić koji je postigao jedan pogodak, te Sabahudin Petak postigavši četiri pogotka. I drugo poluvrijeme pripada gostujućuj ekipi koja postiže još sedam golova. U strijelce su se upisali Armin Agić, Danijel Remić, te Emir Džambo koji je postigao dva gola, a dodali su još jedan Latić i dva Petak. Golove za MNK Vogošća postigli su  Haris Sućeska, Armin Bektić i Ibrahim Hrvat.

Obje ekipe sada se okreću nastavku prvenstva sa još šest ekipa iz grupe Jug koje će se boriti sa grupom Sjever za doigravanje za ulazak u viši rang.