Naslovnica VIJESTI INFO 6. KOLO FUDBALSKE LIGE KS: UNIS DEKLASIRAO STUP SA 6:0

6. KOLO FUDBALSKE LIGE KS: UNIS DEKLASIRAO STUP SA 6:0

216

U 6. kolu Fudbalske lige KS,  FK Unis je na stadionu „Hakija Mršo“ u Vogošći ubjedljivo sa 6:0 savladao NK Stup. Poveli su domaći preko Alena Smajića u 8. minuti susreta. Isti igrač je 10 minuta kasnije povećao vodstvo Unisa na 2:0, a svoj treći gol na utakmici Smajić je postigao u 33. minuti. Sa rezultatom 3:0 otišlo se na odmor.

U drugom poluvremenu malobrojni navijači vidjeli su još 3 gola. Najprije je u 76. minuti Almedin Ahmetović povećao na 4:0, a u listu strijelaca upisali su se u 82. minuti Senad Šivšić i pred sami kraj utakmice Aldin Ahmetović. Ovom pobjedom Unis je ostao na  4. mjestu na tabeli sa 13 osvojenih bodova. U narednom kolu na stadionu u Semizovcu biće odigran komšijski derbi između NK Ozren i FK Unis.