Naslovnica VIJESTI INFO ZENICA JOŠ JEDNOM SRETNA ZA TAEKWONDO KLUB VICTORY

ZENICA JOŠ JEDNOM SRETNA ZA TAEKWONDO KLUB VICTORY

450

Članovi Taekwondo kluba Victory iz Vogošće u subotu su nastupili u Zenici gdje su održana dva takmičenja – Prvenstvo Federacije BiH i Kup Akademije Jale. Učestvovalo je oko 600 takmičara iz taekwondo klubova sa područja Federacije BiH.
Viktorijanci su u ekipnom plasmanu osvojili pehar za drugo mjesto u kategoriji kadetkinja dok su u sveukupnom plasmanu završili na visokom sedmom mjestu. U pojedinačnom plasmanu osvojeno je novih 17 odličja – 4 zlatne, 6 srebrnih i 7 bronzanih medalja.
Prva mjesta i zlatne medalje osvojili su Emina Hajdarpašić, Esma Hajdarpašić, Velid Selimović i Hava Ćerimagić.
Srebrne medalje osvojili su Emra Durmić, Hana Hajdarpašić, Amina Hajdarpašić, Amna Šegalo, Harun Selimović i Uma Biđević.
Treća mjesta i bronzana odličja osvojili su Faris Katkić, Amina Sarač, Amina Selimović, Ema Mahmutović, Nejira Mulahmetović, Berina Kopić i Hena Latifović.
Iz kluba su svim osvajačima medalja čestitali na prikazanom znanju a također su se zahvalili roditeljima na podršci na takmičenju.