Naslovnica VIJESTI INFO RUKOMETAŠI VOGOŠĆE NASTAVLJAJU SA POBJEDAMA U PRIPREMNIM UTAKMICAMA

RUKOMETAŠI VOGOŠĆE NASTAVLJAJU SA POBJEDAMA U PRIPREMNIM UTAKMICAMA

167

Rukometni klub Vogošća Poljine Hills u okviru priprema za novu sezonu Premijer lige BiH nastavlja da niže uspjehe. Nakon što su proteklog vikenda u Goraždu bili najbolji na tradicionalnom međunarodnom turniru “Mirsad Hurić Huro” jučer su u Cazinu osvojili pehar pobjednika turnira Trofej grada Cazina. Vogošćani su u polufinalu savladali Prijedor 37:18 a u finalu ih je čekao domaćin turnira, ekipe Krajine. Cazinjani su uspjeli parirati u prvom poluvremenu koje je završeno prednošću Vogošće od 13:12 da bi u nastavku susreta momci Danijela Riđića pokazali dominaciju i na kraju zasluženo slavili rezultatom 32:19. Pored pehara za prvo mjesto igrač Vogošće Ivan Divković proglašen je za najboljeg igrača turnira dok je priznanje za najboljeg golmana pripalo Mirzi Haseljiću.
Pripreme za sezonu koja počinje 9.septembra nastavljaju se i dalje.