Naslovnica VIJESTI INFO RK VOGOŠĆA POLJINE HILLS PORAŽEN U BANJALUCI. RK BORAC SLAVIO REZULTATOM 27:18...

RK VOGOŠĆA POLJINE HILLS PORAŽEN U BANJALUCI. RK BORAC SLAVIO REZULTATOM 27:18 I PROŠAO U POLUFINALE KUP-a BIH

207

Prava rukometna drama odvijala se sinoć u banjalučkoj dvorani Borik. Rukometaši Borca i Vogošće Poljine Hills vodili su borbu za svaku loptu i gol,u revanš utakmici 1/4 finala Kup- a BiH. Vogošćani su u Banjaluku došli sa prednošću od 7 golova razlike u prvom susretu. U prvih 30 minuta igralo se uglavnom izjednačeno. Na odmor se otišlo kod rezultata 12:10 da domaće. U drugom poluvremenu igrači Borca su krenuli još odlučnije u napadu i stigli do prednosti koja ih je vodila u polufinale. Ni 5 minuta prije kraja, vogošćani nisu mogli smanjiti rezultat , pa ja na kraju ostalo 27:18. Dovoljno za prolazak dalje banjalučanima i za još jedno veliko razočarenje za igrače Gorana Tomića. Nakon utakmice bilo je mnogo primjedbi na suđenje sudijskog para Dražen Begić- Andrija Knezović. Upravni odbor RK Vogošća Poljine Hills uputio je žalbu Rukometnom savezu BiH na suđenje u ovoj utakmici.