Naslovnica VIJESTI INFO PRVENSTVO BIH U JUDOU ZA MLAĐE PIONIRE: JEDNO SREBRO I DVA BRONZANA...

PRVENSTVO BIH U JUDOU ZA MLAĐE PIONIRE: JEDNO SREBRO I DVA BRONZANA ODLIČJA ZA JK CHAMPION IZ VOGOŠĆE

223

Proteklog vikenda članovi vogošćanskog Judo kluba Champion nastupili su na Prvenstvu BiH za kadete i mlađe pionire (U18 i U13). Prvenstvo je održano u Vitezu a nastupilo je oko 400 takmičara iz 72 kluba iz cijele Bosne i Hercegovine.
JK Champion se predstavio sa četiri svoja takmičara u konkurenciji mlađih pionira koji su imali zapaženi nastup a troje od njih je završilo i na pobjedničkom podiju. Ahmed Mehić osvojio je srebrno odličje i titulu viceprvaka BiH u kategoriji -34 dok su Ensar Hadžiavdić (-55) i Berina Čatić (-28) bili bronzani. Eldin Avdić svoj nastup završio je osvajanjem odličnog petog mjesta.