Naslovnica VIJESTI INFO OZREN SE POBJEDOM OPROSTIO OD OVE SEZONE U LIGI KANTONA SARAJEVO

OZREN SE POBJEDOM OPROSTIO OD OVE SEZONE U LIGI KANTONA SARAJEVO

110

Nogometni klub Ozren je pred svojim navijačima u posljednjem kolu ove sezone Fudbalske lige Kantona Sarajevo grupa B savladao Nogometni klub Stup rezultatom 4:2. Domaći igrači su na početku utakmice nametnuli svoj tempo igri, prvih 45 minuta završili su u svoju korist rezultatom 2:1. Na početku drugog poluvremena gosti su uspjeli izjednačiti, ali je Ozren do kraja utakmice postigao još dva pogotka za sigurnu pobjedu rezultatom 4:2. U Kantonalnoj ligi grupa B Ozren je upisao 4 pobjede, 2 remija i 8 poraza, nedovoljno za bolji plasman na tabeli.

Seniorska ekipa NK Ozren će sada na pauzu, a klub će se angažovati na omladisnki pogon. Također pred upravom su nova ulaganja u stadion „Ešref Ešo Pustahija“ iako je u protekloj godini mnogo toga urađeno na infrastrukturi pomenutog stadiona. Već je dogovorena saradnja sa nekoliko novih igrača, tako da nas naredne sezone očekuje zanimljivo prvenstvo.