Naslovnica VIJESTI INFO ODBOJKAŠKI KLUB SA VOLLEY BOLJI OD VOGOŠĆE

ODBOJKAŠKI KLUB SA VOLLEY BOLJI OD VOGOŠĆE

276

U nedjelju je u vogošćanskoj dvorani odigrana utakmica 11.kola Superlige za žene u kojoj je ekipa SA Volley bila bolja od Vogošće rezultatom 3:1. Prvi set gošće su bile bolje 25:17. Drugi set pripao je vVogošći koja je uspjela izjednačiti rezultatom 26:24. Naredna dva seta ekipa SA Volley je bolje odigrala i slavila pobjedu 3:1.

Domaće odbojkašice bile su oslabljene neigranjem tehničarke zbog koronavirusa. Ipak trener Hasan Saračević pohvalio je svoje igračice, jer se vidi napredak u igri. One redovno treniraju, a ove sezone u ekipi su sve mlade djevojke. Vogošćanska ekipa naredne dvije utakmice igra na gostujućem terenu. Sastaje se sa ekipama Centar ORT i Troglav.

Na tabeli odbojkaške Superlige za žene najviše su pokazale ekipe Ilijaša, Novog grada i Centra ORT. Vogošćanske još nemaju pobjedu ove sezone.