Naslovnica VIJESTI INFO MLADOST U DERBIJU KOLA BOLJA OD OZRENA

MLADOST U DERBIJU KOLA BOLJA OD OZRENA

237

U petom kolu Fudbalske lige Kantona Sarajevo FK Mladost rezultatom 1:0 savladao je NK Ozren i preuzeo lidersku poziciju na tabeli.

Gledatelji koji su došli na stadion Ešref Ešo Pustahija u Semizovcu u prvom poluvremenu nisu mogli uživati, tek nekoliko prilika bilo je na obje strane, ali mreže su mirovale. U nastavku vidjela se malo bolja igra. Ozren i Mladost imali su po nekoliko dobrih prilika za vodstvo. Tri minute prije kraja utakmice Belmin Avdić je postigao fantastičan pogodak sa 20-ak metara za veliko slavlje gostiju iz Župče, a ujedno je ovo bio i jedini pogodak na utakmici.

Mladost je sada preuzela prvu poziciju na tabeli sa 13 osvojenih bodova, a na drugom mjestu je Ozren sa 12 bodova. U narednom kolu Ozren igra u Semizovcu protiv Omladinca, a Mladost u Župči protiv Bisera.