Naslovnica VIJESTI INFO MLADI VOGOŠĆANSKI RUKOMETAŠI SVE BOLJE IGRAJU U PRVOJ LIGI FBIH

MLADI VOGOŠĆANSKI RUKOMETAŠI SVE BOLJE IGRAJU U PRVOJ LIGI FBIH

91

U drugom kolu Prve rukometne lige FBiH grupa Jug igrači RK Vogošća Poljine Hills 2 su ugostili RK Velež iz Mostara. Bila je to utakmica u kojoj su mladi vogošćanski rukometaši pokazali mnogo želje da protiv nešto starijih i iskusnijih igrača ostvare dobar rezultat. Prvi dio susreta pripao je Vogošćanima koji su na poluvrijeme otišli kod rezultata 9:8. Ipak u nastavku susreta preovladalo je iskustvo gostiju koji su na kraju slavili minimalnim rezultatom 20:19. Ova utakmica je pokazala da je drugi tim RK Vogošća Poljine Hills u sve boljoj formi, te da se u narednim susretima mogu očekivati i prve pobjede. U trećem kolu gostuju u Ljubuškom drugom timu RK Izviđač.