Naslovnica VIJESTI INFO KOŠARKAŠI VOGOŠĆE SLAVILI U SKENDERIJI PROTIV BOSNE ROYALA

KOŠARKAŠI VOGOŠĆE SLAVILI U SKENDERIJI PROTIV BOSNE ROYALA

132

Košarkaši Vogošće su u  Skenderiji u okviru 9. kola A1 lige slaviliprotiv Bosne Royal rezultatom 83:63.
Prvo poluvrijeme proteklo je u izjednačenoj igri, a gosti su na odmor otišli sa prednošču 40:35. Ipak, u nastavku meča koašrkaši Vogošće su igrali sve bolje dok se Bosna Royal kontasntno pokušavala rezultatski priključiti.  U posljednjoj dionicu košarkaši Vogošće su napravili veliku prednost i bilo je jasno da će slaviti svoju sedmu ovosezonsku pobjedu.  Najefikassniji kod pobjedničke ekipe bio je Peljto sa 25 ubačenih poena, dok je Imran Fazlić dodao 21. S druge strane Edin Rašidović je ubacio 17 poena. Bila je ovo sedma pobjeda vogošćana u dosadašnjem dijelu prvenstva.