Naslovnica VIJESTI INFO KOŠARKAŠI VOGOŠĆE I DALJE NEPOBJEDIVI NA DOMAĆEM PARKETU, SAVLADANA EKIPA BRATUNCA REZULTATOM...

KOŠARKAŠI VOGOŠĆE I DALJE NEPOBJEDIVI NA DOMAĆEM PARKETU, SAVLADANA EKIPA BRATUNCA REZULTATOM 85:70

188

U okviru 11.kola košarkaškog Prvenstva BiH Vogošća je na svom parketu savladala KK Bratunac rezultatom 85:70. U prvoj četvrtini igra je bila izjednačena a Vogošća je do kraja prvog poluvremena uspjela doći do vodstva od 10 poena. Gosti su u nastavku pokušali tu prednost smanjiti ali nisu uspjeli. Igrači Gorana Šehovca su do kraja utakmice dobro odigrali u odbrani i napadu što je rezultiralo nastavkom pobjedničkog niza na svom parketu.

Immanuel King je bio najefikasniji sa 20 postignutih poena, a pratili su ga Mladen Pantić sa 19, te Dušan Hukić sa 18 upisanih poena. U 11 odigranih kola Vogošća ima 6 pobjeda uz 4 poraza, dok Bratunac sada ima 7 poraza i 3 pobjede. Drugi dio Prvenstva BiH počinje odmah narednog vikenda. U narednom 12. kolu prvenstva Vogošća će u nedjelju ugostiti Široki, a Bratunac će igrati protiv Kaknja.