Naslovnica VIJESTI INFO FK UNIS REMIZIRAO SA EKIPOM RUDARA IZ BREZE

FK UNIS REMIZIRAO SA EKIPOM RUDARA IZ BREZE

248

U okviru 24. kola Druge nogometne lige FBiH Grupa Centar na stadionu „Hakija Mršo“ FK Unis i FK Rudar iz Breze odigrali su neriješeno 1:1. Na samom početku utakmice Vogošćani su iz dobre akcije pogodili za 1:0. Asistent je bio Ali Shanan, a precizan Karasalihović. Do kraja prvog dijela Unisovci su imali terensku inicijativu, pokušavao je još Joldić pogađati, ali je ostalo 1:0. U nastavku utakmice gosti su bolji zaigrali. Prijetili su u 63. minuti, a izjednačili 10-ak minuta prije kraja meča. Čelebić je pogodio za konačnih 1:1.

Do kraja prvenstva ostalo je još 6 kola, Unis 3 utakmice igra u gostima, a 3 u Vogošći. Ovo je ekipi Dželaludina Muharemovića bio četvrti remi ove sezone, uz 9 pobjeda i 11 poraza, i nalaze se na 11. mjestu na tabeli. Rudar ostaje 10-ti sa 8 pobjeda, 7 remija i 9 poraza.