Naslovnica VIJESTI INFO DŽUDISTI „CHAMPIONA“ IZ SPLITA SE VRAĆAJU SA DVIJE NOVE MEDALJE

DŽUDISTI „CHAMPIONA“ IZ SPLITA SE VRAĆAJU SA DVIJE NOVE MEDALJE

344

Najmlađi takmičari Judo kluba „Champion“ iz Vogošće posjetili su u subotu svoje dugogodišnje sportske prijatelje iz Kaštel Starog kod Splita i učestvovali i ove godine na Memorijalnom judo turniru „Mario Zebić“. Osamnaesto izdanje ovog turnira koji nosi naziv i „Kup grada Kaštela“ okupilo je više od 570 takmičara iz sedam zemalja – Hrvatska, BiH, Srbija, Slovenija, Italija, Holandija i Švedska.
Ekspedicija JK „Champion“ brojala je četiri člana. Najbolji plasman imao je Ensar Hadžiavdić osvojivši prvo mjesto u kategoriji U10 -38kg dok je Aziz Čurović u istom uzrastu (-24kg) osvojio bronzu. Eldin i Elvedin Avdić u svojim kategorijama zauzeli su peta mjesta.