Naslovnica VIJESTI INFO „VIKTORIJANCI“ EKIPNO TREĆI NA TAEKWONDO TURNIRU „HADŽIĆI FRIENDS CHAMPIONSHIP 2021“

378

Taekwondo takmičenje „Hadžići Friends Championship 2021“ održano je u subotu 25. septembra a okupilo je oko 500 takmičara iz 32 kluba iz 4 zemlje. Članovi Taekwondo kluba „Victory“ iz Vogošće u ukupnom plasmanu osvojili su pehar za treće mjesto dok je seniorska ekipa ovog kluba u svojoj konkurenciji bila drugoplasirana i osvojila još jedan pehar.
Što se tiče pojedinačnog plasmana takmičara osvojeno je ukupno 39 medalja – 12 zlatnih, 13 srebrnih i 14 bronzanih.
Prva mjesta i zlatne medalje osvojili su Emrah Kaknjašević, Faris Katkić, Harun Ramić, Mustafa Hadžiomerović, Safet Zahirović, Zejd Hido, Alma Trakić, Amina Sarač, Emina Durak, Emra Durmić, Esma Ramić i Lajla Ćebo.
Srebrni su bili Denis Baručija, Šuajb Okanović, Adna Čabarabdić, Amila Džinić, Amina Čavčić, Amina Selimović, Amna Handžić, Asja Kalamujić, Asja Ramić, Hana Hajdarpašić, Lamija Hadžiomerović, Merjem Mehmedović i Naida Piskić.
Bronzana odličja i treća mjesta osvojili su Adijan Karagić, Adis Husejnović, Adnan Langeta, Faris Kahrić, Ilhan Đip, Kerim Aladžuz, Nezim Žigić, Selman Asim Žigić, Adna Kodžaga, Ajna Žunić, Lajla Đozo, Lamija Hasanbegović, Šejma Čavčić i Sumeja Halilović.