Naslovnica VIJESTI INFO USPJEŠAN NASTUP JUDOKA „VOGOŠĆE“ NA MEĐUNARODNOM KUPU U BIHAĆU

USPJEŠAN NASTUP JUDOKA „VOGOŠĆE“ NA MEĐUNARODNOM KUPU U BIHAĆU

470

U Sportskoj dvorani „Luke“ u Bihaću danas je održan 6. Međunarodni judo kup „Una“ Bihać 2017. Na ovom respektabilnom takmičenju u organizaciji JK „Una“ pored takmičara iz BiH nastupili su i gosti iz Hrvatske, Srbije, Slovenije, Rumunije, Ukrajine, Austrije i Mađarske.
Takmičenje u Bihaću bilo je izuzetno uspješno za mlade članove Judo kluba „Vogošća“ koji su uspjeli osvojiti čak devet medalja, jednu zlatnu i po četiri srebrne i bronzane medalje.
Zlato za ekipu JK „Vogošća“ osvojio je Emin Haskić u konkurenciji U12 kategorija -55kg. Drugo mjesto i srebrne medalje osvojili su Davud Atlić (U12 -38kg), Naida Durmić (U10 -40kg), Deana Žabić (U12 -52kg) i Dina Fatima Huremović (U16 -57kg). Bronzani su bili Tahla Atlić (U14 -38kg), Jusuf Hodžić (U10 -34kg), Anela Hodžić (U16 +63kg) i Džejla Kožljak (U14 -44kg).