Naslovnica VIJESTI INFO U POSLJEDNJEM KOLU JESENJEG DIJELA KANTONALNE LIGE OZREN IZGUBIO OD JEDINSTVA

U POSLJEDNJEM KOLU JESENJEG DIJELA KANTONALNE LIGE OZREN IZGUBIO OD JEDINSTVA

124

U 9.kolu Fudbalske lige Kantona Sarajevo grupa B Jedinstvo je u Semizovcu ostvarilo devetu pobjedu u sezoni pobijedivši Ozren 2:1. Ozren je prvi došao u vodstvo u 34.minuti preko Mahmutovića u koji glavom pogađa za 1:0. Ovim rezultatom se otišlo na odmor.

U nastavku utakmice gosti su bolje zaigrali, da bi u 59.minuti došli do izjednačenja autogolom koji je postigao Kovačević. Najbolji potez na utakmici djelo je Almira Balte koji je u samom finišu efektno pogodio za veliko slavlje gostiju iz Ljubinića.

Jedinstvo je jesenji prvak lige sa svih devet pobjeda, a Ozren se i dalje nalazi u gornjem dijelu tabele sa šest pobjeda i tri poraza.