Naslovnica VIJESTI INFO PREMIJER RUKOMETNA LIGA BIH: POBJEDA VOGOŠĆE U GORAŽDU

PREMIJER RUKOMETNA LIGA BIH: POBJEDA VOGOŠĆE U GORAŽDU

250

U drugom kolu Premijer rukometne lige BiH Vogošća Poljine Hills pobijedila je kao gost ekipu Goražda rezultatom 21:29.
Vogošćani su od početka kontrolisali igru i držali prednost na svojoj strani. Do kraja prvog poluvremena ona je iznosila +5 (8:13) a u nastavku utakmice se povećavala. Igrači Goražda približili su se na 4 gola zaostatka (18:22) sredinom drugog poluvremena no igrači Senada Skopljaka nisu dopustili iznenađenje. Do 56-te minute Vogošćani su povećali prednost na +8 (20:28) i mirno priveli susret kraju.
Ekipa Vogošće ubilježila je drugu prvenstvenu pobjedu i u odličnoj atmosferi čeka susret narednog kola protiv Dervente na domaćem parketu a za 15 dana slijede im i susreti EHF Challenge kupa protiv izraelskog Holona.