Naslovnica VIJESTI INFO ODIGRANO 7.KOLO PRVE LIGE FEDERACIJE BiH U FUTSALU

ODIGRANO 7.KOLO PRVE LIGE FEDERACIJE BiH U FUTSALU

151

Proteklog vikenda Malonogometni klub Vogošća odigrao je još jednu utakmicu u Prvoj Ligi FBiH u futsalu. U 7.kolu u dvorani Amel Bečković u goste je stigla ekipa „Mostarske kiše“ iz Mostara koja je iz Vogošće odnijela sva tri boda. Iako su igrači Vogošće nakon prvog poluvremena imali vodstvo 3:2, Mostarci uspjevaju u drugom dijelu utakmice preokrenuti rezultat u svoju korist i završiti susret sa dva gola prednosti. Na kraju je rezultat glasio 6:4 za goste.
Adnan Granilo, trener MNK Vogošća nakon utakmice bio je nezadovoljan rezultatom i načinom na koji je njegova ekipa izgubila utakmicu. Nada se da će u nastavku sezone njegova ekipa podići formu i sa iskustvom koje su stekli u prvih sedam kola zabilježiti bolje rezultate.
U narednom 8.kolu MNK „Vogošća“ gostuje u Gornjem Vakufu – Uskoplju kod ekipe MNK „Sloga“.