Naslovnica VIJESTI INFO ODBOJKAŠICE VOGOŠĆE OSTVARILE NOVU POBJEDU

ODBOJKAŠICE VOGOŠĆE OSTVARILE NOVU POBJEDU

123

U okviru 5.kola odbojkaške Superlige FBiH grupa Jug OK Vogošća je rezultatom 3:1 savladao OK Čapljina. Utakmica je odigrana uz poštivanje epidemioloških mjera i bez prisustva publike u dvorani „Amel Bečković“.

Prva dva seta Vogošćanke su bile bolje rezultatom 25:16 i 25:20. Odbojkašice Čapljine su treći set završile u svoju korist 25:23, ali dobru igru ove sezone OK Vogošća je potvrdio u četvrtom setu u kojem je bio bolji rezultatom 25:16. Pobjednom nad Čapljinom rezultatom 3:1 Vogošća je ostala u gornjem dijelu tabele, sada ima 3 pobjede i 2 poraza. Čapljini je ovo bio četvrti poraz ove sezone i ostaje u donjem dijelu tabele. U narednom 6.kolu Superlige FBiH Vogošća gostuje Troglavu, dok će Čapljina također na gostovanje kod ekipe Alipašino Polje. Ujedno će ovo biti derbi utakmica začelja tabele.