Naslovnica VIJESTI INFO NK OZREN I DALJE NEPORAŽEN U SVOJOJ GRUPI

NK OZREN I DALJE NEPORAŽEN U SVOJOJ GRUPI

232

NK Ozren je u 5.kolu Fudbalske lige Kantona Sarajevo Grupa B odigrao neriješeno protiv FK Jug rezultatom 0:0. Iako su bolje odigrali i imali mnogo šansi za pogodak igrači Ozrena su na kraju upisali samo bod na svom terenu. Već u prvom poluvremenu domaći su imali 2–3 dobre prilike, ali ih nisu iskoristili. U nastavku utakmice još su bolje zaigrali. Bozaliji i Merdanu su se nizale prilike, ali nisu uspjeli matirati gostujućeg golmana. I gosti su iz jednog udarca od strane Hajre pogodili prečku, što je bila najbolja prilika za njih. Nakon meča trener Ozrena nije bio zadovoljan rezultatom, jer je prema njegovim riječima domaća ekipa bila mnogo bolja i imala više prilika za pobjedu. Ozren i dalje ostaje lider na tabeli sa tri pobjede i dvije neriješene utakmice uz 11 osvojenih bodova. Ekipi Juga ovo je prvi remi, imaju 4 boda i trenutno su predposljednja ekipa na tabeli.

Do kraja jesenjeg dijela ostala su još dva kola. U narednom 6.kolu Ozren gostuje Novom Gradu, a Jug igra protiv Saobraćajca. U 7.kolu Ozren će dočekati Vratnik, dok će Jug gostovati ekipi Stupa.