Naslovnica VIJESTI INFO JOŠ JEDAN USPJEŠAN NASTUP NA TURNIRU ZA TAEKWONDO KLUB VICTORY

JOŠ JEDAN USPJEŠAN NASTUP NA TURNIRU ZA TAEKWONDO KLUB VICTORY

481

Taekwondo kluba Zenica, povodom 20. godišnjice kluba, proteklog vikenda bila je domaćin Međunarodnog turnira prijateljstva „Zenica 2019“. U zeničkoj Areni nastupilo je oko 270 takmičara iz 26 klubova iz BiH i Hrvatske. Jedan od tih klubova bio je i Taekwondo klub Victory iz Vogošće koji se predstavio sa sedam takmičara.
Mališani iz Vogošće zabilježili su dobar nastup a nekima od njih ovo je bilo i prvo učešće na velikim takmičenjima. Hana Sirovina i Adin Fejzić osvojili su druga mjesta i srebrne medalje u svojim kategorijama dok su bronzana odličja osvojili Sumeja Hrbat, Džejna Čolaković, Amina Selimović i Faris Katkić. Dodatnu bronzu za Victory u disciplini Kick osvojio je Muhamed Huseinagić.