Naslovnica VIJESTI INFO ČLANOVI TAEKWONDO KLUBOVA „VOGOŠĆA“ I „VICTORY“ USPJEŠNI NA KANTONALNOM PRVENSTVU

225

U nedjelju 16. februara u KSC Kralj Fahd u Sarajevu održano je 4. Prvenstvo Kantona Sarajevo u taekwondou. Tehnički organizator bio je Taekwondo klub „Iskra“ a nastupilo je više od 300 takmičara iz 12 klubova. Na prvenstvu su nastupili i vogošćanski taekwondoisti, članovi klubova „Vogošća“ i „Victory“, i još jednom zabilježili odlične rezultate.
Taekwondo klub „Victory“ predstavio se sa 33 takmičara koji su ostvarili izvanredne i zavidne rezultate osvojivši 15 zlatnih, 11 srebrnih i 7 bronzanih medalja. U ekipnom plasmanu „Viktorijanci“ su osvojili pehar za prvo mjesto u kategoriji juniora a Ajna Žunić proglašena je najboljom juniorkom takmičenja.
Taekwondo klub „Vogošća“ nastupio je sa 20 takmičara a učinak je bio odličan jer je osvojeno 15 medalja. U klubu su naročito ponosni na osvojeno drugo mjesto ekipno u disciplini BRZI KICK.