Naslovnica VIJESTI ČLANOVI JUDO KLUBA VOGOŠĆA UČESTVOVALI NA FEDERALNOM PRVENSTVU I OSVOJILI 14 MEDALJA

678

U subotu je u Mostaru, u organizaciji Judo kluba Mostar, održano Prvenstvo Judo saveza Federacije BiH za juniore i juniorke, kadete i kadetkinje, starije i mlađe dječake i djevojčice. Svoj nastup na ovom Prvenstvu zabilježili su i članovi Judo kluba Vogošća. Ukupno je učestvovalo 27 takmičara JK Vogošća a čak njih 14 se okitilo medaljama. Zlatne su bile Džejla Kožljak, Dina Huremović i Anela Hodžić. Druga mjesta su osvojili Naida Durmić, Sara Pejkić, Malik Ćosić, Admir Hadžiabdić i Ahmed Hadžić dok su bronzane medalje pripale Harunu Omerbegoviću, Bilalu Avdibašiću, Eminu Haskiću, Zejdu Džanki, Harisu Barčiću i Lejli Huremović. Iz Judo kluba Vogošća čestitali su svim učesnicima turnira i zahvalili se roditeljima i svima koji pomažu rad kluba. Naredno takmičenje koje očekuje Vogošćane je Prvenstvo BiH za kadete i kadetkinje i mlađe dječake i djevojčice koje se održava narednog vikenda u Istočnom Sarajevu.